Datuve :: LG Electronics viedais putekļu sūcējs – robots: tīram mājoklim bez liekām pūlēm

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 70

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 70

Datuve.lv video
Top.LV

LG Electronics viedais putekļu sūcējs – robots: tīram mājoklim bez liekām pūlēm

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2011.09.27 17:44  

LG Electronics (LG) iepazīstina ar savu jaunāko putekļu sūcēja — robota versiju LG Hom-Bot, kas tagad spēj piekļūt ikvienam stūrim mājoklī, padarot telpu uzkopšanu vienkāršāku nekā jebkad agrāk. Jaunajā putekļu sūcējā kamera apvienota ar ultraskaņas un infrasarkanā starojuma sensoriem, kas palīdz tam “gudri orientēties” telpā. Turklāt LG Hom-Bot darbojas klusi un nemanāmi, nodrošinot nevainojamu tīrību un ļaujot mājokļa saimniekiem veltīt laiku svarīgākām nodarbēm.

“Mēs vienmēr esam ieklausījušies savu klientu vēlmēs un veltījuši ievērojamas pūles tam, lai šīs vēlmes un vajadzības piepildītu,” norāda LG Electronics Home Appliance Company prezidents un izpilddirektors Jangs Ha Lī (Young-ha Lee). „LG Hom-Bot izstrādāts, ņemot vērā šodienas dinamisko dzīves ritmu, un būs labākā izvēle tiem, kuri vēlas rast vairāk laika, ko pavadīt ģimenes vai draugu lokā, nevis veicot mājokļa uzkopšanas darbus.”


LG Hom-Bot padara telpu uzkopšanu vienkāršu un efektīvu — viedās funkcijas maksimāli samazina lietotāja veicamās darbības, un putekļu sūcējs — robots lieliski tiek galā ar uzkopšanas darbiem mājoklī. Hom-Bot ir dinamiska, kompakta izmēra ierīce, kas pārvietojas trīs dimensiju vidē. Tā viedā funkciju un sensoru sistēma palīdz putekļu sūcējam — robotam bez pūlēm pārvietoties telpā un, piemēram, apbraukt mēbeles.


Ar divu kameru sensoriem, LG Hom-Bot pārvietojas telpā, vairākas reizes sekundē aprēķinot piemērotāko ceļu labākā rezultāta sasniegšanai. Turklāt LG Hom-Bot saglabā atmiņā savu iepriekšējo atrašanās vietu, tāpēc darbojas ātrāk un efektīvāk. Un, pateicoties šī putekļu sūcēja — robota zemajam trokšņu līmenim (60 dB(A)), tas veic telpu uzkopšanu gandrīz nemanāmi.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 karuuzo @ 2011.09.27 18:16

kas tagad spēj piekļūt ikvienam stūrim mājoklī

Ēeeee... apaļš un spēj piekļūt ikvienam stūrim

Nu lab, piekasos :) A cena?

m

#2 Hashss @ 2011.09.27 18:34

kā šiem brīnumiem notiek putekļu savākšana? kaut kāda krātuve taču ir, un tā jāiztīra manuāli..

#3 bixiz1 @ 2011.09.27 21:51

3D vidē pārvietojas? Tas ir - lidot arī prot?

#4 Raimz @ 2011.09.27 23:53

Nu būtu jau jauki, ja mācētu uzlēkt pa pakāpieniem :)

#5 Sternwolf WWW @ 2011.09.28 01:25

Baidos ka manā šaurībā viņš nekur daudz tālāk pa istabas vidu netiks

#6 izluks @ 2011.09.29 15:10

Tad kad šim robotam būs pievienots klāt robots kas viņu iztīra un novāc pa priekšu gadījušās nez no kurienes zeķes vai bērna nosviestu papīra lapu un "neaizsit ciet viņam rīkli" tad varbūt padomāšu par viņa iegādi :D Der viņš tikai un vienīgi nelielu putekļu savākšanai uz lamināta, linoleja vai parketa! Jā kā šķērslis minēts mēbesle, aha tos apiet, jebkurā gadījumā jārēķinās 2x nedēļā izsūknēt grīdu pašam :)

#7 I @ 2011.09.30 12:43

Paskaities šeit: http://www.irobot.lv/

#8 dzungistaanis @ 2011.10.04 07:55

eee, gribu šito pats uztaisīt kur ir skices ? :D