Datuve :: LG un pasaules slavenā briļļu dizainera Alena Mikli radītās 3D brilles – tagad arī Latvijā

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 101

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 101

Datuve.lv video
Top.LV

LG un pasaules slavenā briļļu dizainera Alena Mikli radītās 3D brilles – tagad arī Latvijā

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2011.08.02 22:32  

Tiem, kuriem vienlīdz svarīgas kā tehnoloģiju inovācijas, tā arī elegants dizains un izstrādājumu ergonomika, tagad ir iespēja iegādāties LG Electronics un dizainera Alena Mikli (Alain Mikli) radītās LG 3D brilles. Apvienojot pieredzi 3D tehnoloģiju jomā ar Alena Mikli zināšanām par briļļu dizainu, LG spēj piedāvāt labāko kvalitāti visos 3D tehnoloģijas un ergonomikas aspektos.
Kopumā, jaunās brilles nosaka jaunu 3D briļļu standartu dizaina un ergonomikas ziņā. Pretēji šobrīd tirgū pieejamajām plastmasas 3D brillēm, LG un Alens Mikli izvēlējās jaunās 3D brilles izgatavot no metāla, vienlaikus saglabājot Mikli raksturīgo dizainu.


Turklāt briļļu dizaina ergonomika nodrošina maksimālu komfortu. Optimāla svara proporcija briļļu priekšējā un aizmugurējā daļā ļauj valkātājam izjust mazāku nogurumu, lietojot brilles ilgāku laiku. Turklāt īpašs deguna “spilventiņš,” ko kopīgi patentējuši Mikli un LG, nodrošina optimālu briļļu pielāgošanos deguna formai.


LG un Alena Mikli radītās 3D brilles ierobežotā skaitā būs pieejamas lielākajās elektronikas preču tirdzniecības vietās Latvijā.

Saistītie raksti