Datuve :: LG iepazīstina ar kompānijas plānāko LED monitoru – LG E90

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 58

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 58

Datuve.lv video
Top.LV

LG iepazīstina ar kompānijas plānāko LED monitoru – LG E90

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2010.12.16 15:20  

Pasaules tehnoloģiju novators LG Electronics (LG) iepazīstinājis ar pagaidām plānāko (tikai 7.2 mm) kompānijas ražoto LED monitoru - LG E90, kas Latvijā būs pieejams jau nākamā gada janvārī.

Tā kā arvien vairāk lietotāju izmanto datoru arī mājas izklaidei, monitora kvalitāte kļuvusi svarīgāka nekā jebkad agrāk. LG E90 būs labākā izvēle spraiga sižeta filmu vai sporta sacensību vērošanai - tā reakcijas laiks ir tikai 2 milisekundes, bet monitora displejs saglabās skaidrību un spilgtumu pat straujākās darbības laikā. Turklāt LG programmatūra Image Booster, kas straumē saturu no video vietnēm kā, piemēram, YouTube, ir ievērojami uzlabota - lai LG E90 displejā ikviens video izskatītos teicami.


“E90 ir pilnveidotu tehnoloģiju un eleganta dizaina sinerģijas rezultāts,” norāda LG monitoru daļas viceprezidents Si-hvans Pārks (Si-hwan Park). “Pateicoties jauninājumiem dizaina un attēla kvalitātes jomā, LG E90 ir nodefinējis jaunu SUPER LED standartu.”


Saglabājot īpaši plāno konstrukciju, LG E90 elektropadeve un ligzda, caur kuru izveidots monitora un datora savienojums, atrodas statīva aizmugurē (jauninājums: EZ-cabling (EZ kabeļi)). Tāpat LG E90 par 40% samazina arī enerģijas patēriņu (salīdzinājumā ar parastajiem CCFL aizmugurgaismojuma LCD monitoriem). Turklāt tā ražošanā maksimāli samazināta bīstamo materiālu, piemēram, halogēna un dzīvsudraba izmantošana.


LG E90 tiks demonstrēts 2011. gada CES inovāciju balvu izstādē kā labākais “Honoree” izstrādājums datoru kategorijā.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 karuuzo @ 2010.12.16 15:52

Maziņš :( Man darbā ar 22" ir par maz, blakus stāv vēl 17". Un kā viņam ar barošanu? Atkal ārējais barošanas bloks? Ja katrai ierīcei pa tādam, beigās nezini kur tos barokļus sabāzt.

m

#2 karuzzozalupaGT3000 @ 2010.12.18 16:51

Pimpausainie datoriki