Datuve :: Кompānija Google paziņojusi par nodomu veikt bargāku cīņu ar pirātiem

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 38

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 38

Datuve.lv video
Top.LV

Кompānija Google paziņojusi par nodomu veikt bargāku cīņu ar pirātiem

Ievietoja: Andrei @ 2010.12.07 13:33  

Tuvākajos mēnešos tiks veikti pasākumi, kas skar autortiesību pārkāpumu problēmu internetā, ziņo Google Public Policy Blog.

Кompānija Google paziņojusi par nodomu veikt bargāku cīņu ar pirātiem. Pirmkārt, Google piedāvās tiesību īpašniekiem rīkus, kas atvieglos ziņojumu par dažādu google-servisu lietotāju autortiesību pārkāpumu nosūtīšanas procesu. Google apņemas saīsināt vidējo reaģēšanas laiku tādiem ziņojumiem 24 stundu laikā un pat ātrāk. Kompānija sola arī atvieglot dzīvi tiem, kuru saturs tika kļūdaini izdzēsts.

Otrkārt, Google grasās modernizēt web-meklēšanas automātiskās aizpildīšanas funkciju, lai maksimāli izņemtu populārus vaicājumus, kuri mērķēti uz pirātu materiālu meklēšanu. Treškārt, tiks uzlabots reklāmas serviss AdSense, lai operatīvi izņemtu no tā atsauces uz materiāliem, kuri pārkāpj autortiesības.Visbeidzot, ceturtkārt, Google grasās atvieglot legāla kontenta indeksāciju un meklēšanu, jo, kā uzskata kompānija, „lielākā daļa lietotāju vēlas iegūt pieeju likumīgiem materiāliem un interesējas par mājas lapām, kuras piedāvā materiālus (pat ja tikai ar skatīšanās tiesībām)”.

Acīmredzot tas nozīmē, ka atsauces uz legālo saturu uzkāps augšā meklētājā, bet visas pārējās, nokāps lejā. Atliek tikai cerēt, ka Google, atklātā koda un bezmaksas produktu piekritēja, likumīgu materiālu jēdziens neierobežojas tikai ar autortiesībām.

Starp citu, nesen Google jau veica izmaiņas atsauču ranžēšanas algoritmā pieprasījumu rezultātos, samazinot kompāniju mājas lapu reitingus, par kurām sūdzas interneta lietotāji. Informāciju par šī algoritma darbības sīkumiem kompānija nesniedz.

Kā avots izmantota Google Public Policy Blog.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 yaki @ 2010.12.07 14:29

Ataaa google te pienaks ari tava nave!

#2 KakTusss @ 2010.12.07 18:22

Un kur ellē varēs meklēt kačājamās filmas??? WTF, slimi vai palikuši?

#3 Vobla @ 2010.12.07 19:11

Nekaadu probleemu. Taapat visi no galvas zin adreses no kuraam var novilkt vajadziigo :)

#4 Oi oi @ 2010.12.07 19:20

Značit lietosim citus servisus. Yahoo arī ir dzīvs, ja kāds nav pamanījis. It kā doma laba pirātiskā kontenta sakarā, taču uz to balstās visa pasaule. Gogle pati sev bedri rok.

#5 dzaadzis @ 2010.12.07 20:28

1 rezultāta vietā būs jāiet uz 20. lpp?

#6 airis @ 2010.12.07 21:07

Jā, es jau labu laiku kā alternatīvu izmantoju http://bing.com tā ka ar šo viņi pazaudēs daudz, jo visi zināja, ka ir viens universāls meklētājs :)