Datuve :: Īpašs BMW M3 būs arī japāņiem.

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 136

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 136

Datuve.lv video
Top.LV

Īpašs BMW M3 būs arī japāņiem.

Ievietoja: JanisDravnieks @ 2010.10.22 04:07  

Tā vien šķiet, ka BMW īpaši aizraujas ar modeļa M3 limitētā skaitā ražotajām versijām. Kā nu ne! Gada sākumā BMW ASV tirgum nosūtīja M3 Frozen Gray Coupe, kurš zibenīgi tika izpārdots. Īpašs un atšķirīgs M3 Frozen Edition tika Dienvidāfrikas auto entuziastiem. Arī Austrālija nesen saņēma savus BMW M3 Pure Limited Edition, bet pie ķīniešiem tulīt ieradīsies M3 Tiger Edition. Taču tagad kārta pienākusi japāņiem, kuriem īslaicīgi būs iespēja iegādāties speciāli modificētus BMW M3 Competition Package Japanese Edition, kas noslēgs šo limitēto M3 vispasaules bumu.

Tā virsbūves spilgti oranžais tonis atmiņā atsit pirms gada prezentēto un vienā mirklī izķerto M3 GTS modeli. Competition pakā ietilpst melni 19 collu diski, melni krāsotas tipiskās BMW radiatora restītes, hromēti izpūtēja uzgaļus, kā arī no oglekļa veidoti spoguļi, aizmugurējais spoileris un dažas interjera detaļas. Zem haubes gan pūtīs un elsīs standarta M3 spēcīgais 4 litru V8 dzinējs, kura jauda sasniedz 420 zirgspēkus.


Vēl netiek izziņots limitēto spēkratu skaits vai to cena pie Japānas dīleriem. Piemēram, 50 eksemplāros Austrālijā izlaistais M3 Pure Limited Edition maksāja sākot no 70 000 latu, bet attiecīgi pēc valstu populācijas priekš Ķīnas tika saražoti 250 īpašie M3 Tiger Edition automobiļi, kuru cenas priekškars nupat kā kritis - 65 000 latu.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 blabla2 @ 2010.10.24 02:37

Diivaini ka "Japanese Edition" kas paredzēts TIEŠI Japānas tirgum stūre ir kreisajā pusē..  .. jo mēs visi zinam.. ka Japānas auto stūre ir labajā pusē... ;)

#2 JanisDravnieks @ 2010.10.24 03:23

blabla2 rakstīja:

Diivaini ka "Japanese Edition" kas paredzēts TIEŠI Japānas tirgum stūre ir kreisajā pusē..  .. jo mēs visi zinam.. ka Japānas auto stūre ir labajā pusē... ;)

Fakts! Bet ko tur vēl čakarēties ar paneli un visu iekārtu, par pieprasījumu nevar sūdzēties - tāpat visus izpirka acu mirklī. :)