Datuve :: Starcraft II: Heart of the Swarm gaidāma ne ātrāk par 2012. gadu

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 91

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 91

Datuve.lv video
Top.LV

Starcraft II: Heart of the Swarm gaidāma ne ātrāk par 2012. gadu

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2010.10.08 20:56  

Kā jau iepriekš rakstījām, Blizzard nolēmuši sadalīt RTS spēli Starcraft II trīs epizodēs. Pirmā no tām – Wings Of Liberty – ceļu pie PC un Mac lietotājiem uzsāka šī gada 27. jūlijā. Pirmajā mēnesī tika pārdoti vairāk nekā 3 miljoni spēles kopiju. No tā var secināt, ka spēles cienītāju netrūkst.

Vakar Blizzard projekta Battle.net vadītājs Gregs Kanessa uz jautājumu, kad gaidīt jaunas Battle.net iespējas, atbildējis, ka „lielāko daļu jaunumu pieredzēsim sakarā ar Starcraft II spēli, un tas notiks nākamo 18 mēnešu laikā – līdz Heart of the Swarm iznākšanai”. Pēc viņa teiktā var secināt, ka otrā spēles daļa gaidāma ap 2012. gada aprīli.

Gregs Kanessa gan noliedzis, ka otrajai spēles daļa būtu jau noteikts precīzs iznākšanas datums. Viņš savu komentāru noteikti balstījis uz Blizzard pašreizējiem plāniem, un zinot šo izstrādātāju, tie vēl var mainīties. Taču ņemot vērā, ka paiet aptuveni 2 gadi, līdz Blizzard piedāvā jaunu spēles World of Warcraft papildinājumu, šis pieņēmums varētu būt diezgan precīzs.

Spēles otrajā daļā spēlētājam būs iespēja vadīt citu spēles tēlu rasi - zergus (zerg).

Eurogamer

Saistītie raksti

Komentāri

#1 Janis4545 @ 2010.10.08 21:39

Prieks expansion pack tas ir ilgi pat prieks blizzzard

#2 felixmdxxx @ 2010.10.10 21:31

nu tik ilgs gaidīšanas laiks vnk nav pieņemams!! tas tak ir vnk nereāli pa to laiku paspēs jau 2vas videokaršu paaudzes nomainities kā minimums!!!