Datuve :: McDonald’s piedāvā doties uz FIFA 2010 finālu, uzvarot virtuālās futbola sacensībās

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 81

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 81

Datuve.lv video
Top.LV

McDonald’s piedāvā doties uz FIFA 2010 finālu, uzvarot virtuālās futbola sacensībās

Ievietoja: daunte @ 2010.06.12 17:46  

Pirmo reizi Baltijas valstu iedzīvotājiem McDonald’s piedāvā iespēju piedalīties virtuālās futbola sacensībās sociālajā tīklā Facebook. Viens uzvarētājs no katras valsts (Latvijas, Lietuvas un Igaunijas) varēs doties uz 2010.gada Starptautiskās Futbola Federācijas (FIFA) Pasaules kausa izcīņas finālturnīru, kas notiks Dienvidāfrikas Republikā šā gada 11.jūlijā. McDonald’s Football ir viena no lielākajām Facebook aplikācijām Baltijas valstīs, kas izstrādāta Latvijā, tuklāt ar iespēju spēlētājiem sacensties tiešsaistē vienam pret otru – īstu pretinieku, nevis datoru, kā līdz šim šādās spēlēs ierasts.

“McDonald’s ir 2010.gada FIFA Pasaules kausa oficiālais restorāns. McDonald’s pārstāvniecībai Baltijas valstīs Premier Capital sadarbībā ar Coca-Cola un adidas ir patiess prieks uzaicināt Latvijas, Lietuvas un Igaunijas futbola fanus pārbaudīt savus spēkus unikālā Facebook spēlē, nodrošinot vienam uzvarētājam no katras valsts iespēju doties uz Dienvidāfriku un klātienē baudīt finālspēli,” saka Krīvs Krauliņš, McDonald’s pārstāvniecības Latvijā SIA “Premier Restaurants Latvia” mārketinga vadītājs.

McDonald’s futbola sacensību aplikācija ir pieejama sociālajā tīklā Facebook. Sacensties tiešsaistes futbola spēlē var ikviens Facebook lietotājs no visas pasaules līdz šā gada 18.jūnijam, bet uzvarētāji tiks noteikti tikai no Baltijas valstīm. Ikviens, kas pievienojas McDonald’s futbola spēlei, uzreiz saņem 1000 starta punktus. Katra uzvara nodrošina divus papildu punktus, katrs zaudējums – divu punktu samazinājumu. Spēlētāji var iegūt papildu bonusus, iegādājoties lielo McMenu komplektu jebkurā McDonald’s restorānā Baltijas valstīs.

Trīs spēles uzvarētāji saņems ceļojuma komplektu uz FIFA Pasaules kausa izcīņas finālturnīru, kas ietver vienu divvirziena aviobiļeti, ieejas biļeti fināla spēlei 11.jūlijā, apdrošināšanu, transferus un transporta pakalpojumus, divvietīgu istabu 4* viesnīcā, trīs ēdienreizes dienā, gida pakalpojumus un drošības garantijas. No katras Baltijas valsts tiks noteikts viens uzvarētājs pēc iegūtā lielākā punktu skaita 19.jūnijā pulksten 23.59. Apbalvoti tiks arī spēles 2. līdz 13.vietas ieguvēji no katras valsts, saņemot Pasaules kausa oficiālo adidas futbola bumbu Jabulani.

McDonald's Football spēles video pieejams šeit.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 MacPro @ 2010.06.13 14:14

Garigie kastrati uz priekshu, mammite un tetuks sauc :D
Kada suna pec shada stulbenu zina ir japublice tehnologiju portala?

#2 salātc @ 2010.06.13 14:28

McFutbols, spārdot pretīgu burgeru 'n junkfoodu mistkastē.