Datuve :: „VIRŠI-A” pašapkalpošanās termināļos izmantota Latvijā pirmā programmatūra, kas nodrošina 2 atsevišķus karšu lasītājus

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 49

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 49

Datuve.lv video
Top.LV

„VIRŠI-A” pašapkalpošanās termināļos izmantota Latvijā pirmā programmatūra, kas nodrošina 2 atsevišķus karšu lasītājus

Ievietoja: daunte @ 2010.06.09 11:47  

Kopš jūnija sākuma lielākā pašmāju degvielas tirgotāja, a/s „VIRŠI-A” degvielas tīkla 13 uzpildes stacijās iespējams veikt automātisko degvielas uzpildi, maksājot pašapkalpošanās norēķinu termināļos ar bankas maksājuma kartēm. Šis attīstības projekts ļāvis uzlabot klientu servisu, kā arī a/s „VIRŠI-A” ieviest Eiropas praksi, atsevišķos DUS nakts stundās slēdzot veikalu, bet joprojām dodot iespēju uzpildīt degvielu 24 stundas diennaktī.

Jānis Riekstiņš, a/s "VIRŠI-A" valdes priekšsēdētājs: "Pašapkalpošanās norēķinu automāti 13 no a/s „VIRŠI-A” degvielas tīkla stacijām tika ieviesti jau februārī, kad kā galveno mērķi uzstādījām iespējami ātri ieviest pakalpojumu norēķiniem ar bankas maksājumu kartēm, kas šobrīd ir izdarīts.

Jāatzīst arī, ka pakalpojums jau guvis klientu atzinību, jo, pirmkārt, ļauj ietaupīt laiku, turklāt klients nezaudē iespēju iegūt atlaidi par pirkumu, jo arī terminālī iespējams izmantot „Impulss karti” vai „Klienta karti”.Ieviestie pašapkalpošanās norēķinu automāti ļāvuši ievērojami palielināt klientu apkalpošanas ātrumu, tādējādi uzlabojot klientu servisu. Pakalpojumu sevišķi iecienījuši autovadītāji, kuri DUS iegriežas tikai, lai ielietu degvielu un nevēlas tērēt laiku, stāvot rindā pie kases, kur bieži tiek veikti arī citi pirkumi veikalā.

A/S „VIRŠI-A” izmantota pirmā programmatūra Latvijā, kas nodrošina divus atsevišķus karšu lasītājus un PIN koda ievades ierīces. Kartes dati tiek nodoti izmantojot vienīgi tam paredzētu, sertificētu iekārtu. Vēl viena atšķirība no citās DUS redzētajiem pašapkalpošanās risinājumiem ir tāda, ka katrā „VIRŠI-A” stacijā uzstādīts tikai viens apmaksas automāts, kas darbojas uz visiem degvielas sūkņiem. Neskatoties uz to, ka klientam ir iespēja degvielu uzpildīt jebkurā no sūkņiem, nav nepieciešams gaidīt rindā, kamēr atbrīvojas tuvāk pie automāta esošais. Tomēr klientam jau pirms degvielas uzpildīšanas jāizlemj kādu apmaksas veidu izvēlēties, jo pirms degvielas uzpildes nepieciešams autorizēt savu karti pašapkalpošanās norēķinu automātā.Par „VIRŠI-A”

„VIRŠI-A” Latvijas degvielas tirgū darbojas kopš 1995. gada. Šo gadu laikā uzņēmums ir kļuvis par vienīgo pašmāju kompāniju, kas attīstījusi tīklu ar 32 degvielas uzpildes stacijām, un stabili saglabā ceturtā lielākā degvielas tirgotāja pozīcijas. „VIRŠI-A” katru gadu investē izaugsmē un attīstībā, paplašinot tīklu, uzlabojot preču un piedāvāto pakalpojumu klāstu. „VIRŠI-A” darbības virzieni ir degvielas vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība, kā arī apkures degvielas un autogāzes pārdošana.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 zulixp @ 2010.06.09 11:58

hehe, šī degvielas tirgotāja vēsture sakās manā pilsētā - Aizkrauklē

#2 L. @ 2010.06.09 12:35

Leju bendžu tur, kad vien tieku klāt. Diemžēl bieži negadās pa ceļam.

#3 vie @ 2010.06.09 14:04

jā, tas gan tāds neliels trūkums, ka, lai norēķinātos šinī termināli, karte tur jāautorizē pirms uzpildīšanas. bieži vien ir tā, ka pēc pieraduma vispirms ieleju, tad gribu iet norēķināties, bet pie kases - gara rinda ar opjiem, kas kaut ko nesaprot, vai ar vietējiem malačiem, kam vajag alu, cigaretes un visu citu, tikai ne degvielu, bet tad jau ir par vēlu, lai laika taupīšanas nolūkā dotos pie termināļa... visādi citādi gan tā ir ļoti laba lieta

#4 naftas terminālis @ 2010.06.09 15:47

#3. Jā kā tad, tu uzpildīsies un aizbēgsi nesamaksājis, nē nebūs viss... $$$ vispirms!

#5 random @ 2010.06.09 18:33

Šito taču jau kādu laiku piedāvā Neste!?

#6 ganss @ 2010.06.09 18:54

random rakstīja:

Šito taču jau kādu laiku piedāvā Neste!?

nestei nevar likt bankas karti un atlaizu karti.

#7 adam @ 2010.06.09 21:49

kā nevar, var. šodien pat nestē ar VISA karti pašapkalpojos. ātrumā nevaru iebraukt tekstā, kas tur revolucionārs, neskaitot to, ka pašmāju DUS no visām pašmāju DUS tikusi pie pašapkalpošanās.

#8 Adg @ 2010.06.10 06:52

Tak neste jau 100 gadus piedāvā norēķināties ar karti-vai nu ar sawu bankas karti vai viņu izsniegto kredītkarti,kur rēķins pienāk mēneša beigās!kas tur jauns?

#9 kaskdfasd @ 2010.06.10 09:09

Lukoil piedāvā šādu lietu jau vairākus mēnešus. Turklāt viņi ņem pretī Maxima paldies karti. Man pretī darbam ir viens tāds lukoil tanks. Pa priekšu ieliec Maxima paldies karti, tad maksājumu karti un lej degvielu. Bonuss ir tāds, ka neskatoties uz jau tā zemāko cenu automātiskajā uzpildes stacijā ar atlaižu karti atlaiž vēl Ls 0.01 par litru. Stipri patīkami.

#10 dzunga @ 2010.06.10 10:37

Smirdīga pasreklāma fujjjjj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#11 karuuzo @ 2010.06.10 12:04

#10: nu tie pirmie divi komentāri toč pēc salkanas reklāmas izklausās, bet raksts OK. Nu kāpēc mēs nevaram normāli uztvert, ka kāds kaut ko ir izdarījis? Nu jā, esam latvieši :D

m