Datuve :: Nintendo Wii jaunā versija – 2011.gadā?

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 78

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 78

Datuve.lv video
Top.LV

Nintendo Wii jaunā versija – 2011.gadā?

Ievietoja: AigarsIevins @ 2008.10.06 23:10  

Nintendo spēļu konsoles Wii popularitāte visu šo laiku bijusi tik graujoša, ka kompānija pat nedomā ko mainīt. No ražotāja puses neapstiprināta (neoficiāla) informācija liecina, ka Wii tradīciju turpinātāju Nintendo prezentēs tikai pēc trim gadiem.

Vairāki avoti spēļu industrijā – izstrādātāju un entuziastu vidū – ziņo, ka šobrīd Nintendo ir tikai aptuvena nojausma par nākamās paaudzes konsoles uzbūvi un iespējām. Tiesa, tas neliedz kompānijai jau šobrīd spēļu izstrādātājiem prezentēt daļu no Wii 2 iespējamajām funkcijām. What They Play mājaslapā skaidrots, ka Nintendo savu nākamo konsoli prezentēs 2011.gadā un tās nosaukums šobrīd ir „Wii HD”.


Šobrīd valda pieņēmums, ka nākamās Wii konsoles aparatūra radikāli atšķirsies no šobrīd aktuālās versijas, taču ideja – likt lietotājam pieiet spēļu procesam atraktīvi un ar baudu – varētu saglabāties. Jāpiezīmē, ka Nintendo aprindās jau izsenis pazīstama kā kompānija, kuras ražotie produkti lietotājam sniedz vislielāko baudījumu.

Saistītie raksti

Komentāri

#3 tierman @ 2008.10.07 14:52

Ja grafika kļūtu tuvāka PS3 grafikai, bet gameplay paliktu kaut tāds pats, būtu pat vērts paņemt. Tā jau labs verķis, ar ko draugu bariņā izklaidēties, tikai uz paliela ekrāna brīžam kaitina...