Datuve :: Forums :: Dažādi :: Ka sauc Pasaules dalu kura dzivojam

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 103

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 103

Datuve.lv video
Top.LV

Ka sauc Pasaules dalu kura dzivojam

Ievietoja: dzeks @ 2019.06.30 20:03  

Domajot ka devē pasaules daļu kurā dzīvojam, pirmais variants Ēropa, otrais Europa, trešais Eiropa, vēl ceturtais Europha. Ilgi domāju vidusskola ka pirmais variants ir īstais tadēļ ka latviskais nesakrīt ar anglisko. Cerot ka mazums vardu Latviski skan un rakstas savadak neka citas valodās. otro variantu radījusi angļu valoda Euro skaidrs jo valūta ta saucas. Ceturtais variants man pielipa no Eurovizijas. Nez sanemu D limeni geografijā. Ar skolu viss beidzas. Vardos domāju ka ir īstais pareizais variants. variet kaut ko uzrakstīt, jauku dienu.

Komentāri:

#1 Araabs @ 2019.07.25 07:52

Priecē, ka man melnstrādnieku, kas strādās pa kapeikām netrūks vēl ilgi. Paldies, tu uzlaboji manu garastāvokli.

#2 Spook87 @ 2019.08.07 08:27

Eirāzija ir uz Zemes lielākā sauszemes teritorija, kas apvieno Eiropu un Āziju. Visbiežāk Eirāziju uzskata par kontinentu, tai pat laikā dēvējot Eiropu un Āziju par pasaules daļām. Eirāzijas platība ir ap 55 miljoni km² (36,2% Zemes platības), tajā dzīvo ap 4,6 miljardi cilvēku (72,5% Zemes iedzīvotāju). Pirmais Eirāzijai apkārt apbrauca Ādolfs Ēriks Nordenšelds 1878.—1879. gadā. Nosaukumu "Eirāzija" pirmais lietojis austrāliešu ģeologs Eduards Ziss (1883).

#3 jurro @ 2019.08.07 13:09

Nu žēl, ka skolā pavadītie gadi tev izniekoti, sevišķi jau ģeogrāfija un latviešu valodas stundas. Neskaties, kā raksta un izrunā citās valstīs, bet Latvija vienmēr atradusies Eiropā, nevis Europā, Jevropā, Avrupā vai Ōuzhōu (visi reālis dažādu tautu nosaukumi :D ).

#4 veel_garaaks @ 2019.08.07 23:52

Diez kā autors sauc planētu, uz kuras dzīvo?