Datuve :: Forums :: Datortehnika :: Uzbūvēju jaunu gaming datoru, bet problēma.

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 102

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 102

Datuve.lv video
Top.LV

Uzbūvēju jaunu gaming datoru, bet problēma.

Ievietoja: sandy @ 2016.10.30 16:46  

Sveiki lietotāji.

Gribēju Jums lūgt padomu kā rīkoties šajā situācijā.

Uz šo brīdi pie manis ir dotās detaļas jau atnākušas.

   1. AMD x4 860k
   3. MSI AMD A68H-PC-MATE ATX Motherboard (2 x USB 3.0,VGA, HDMI/DVI)
   4. Corsair Vengeance 8GB (2x4GB) DDR3 2133 Mhz CL11 XMP Performance Desktop Memory Kit Blue
   5. SSD Kingston Technology 120gb
   6. WD Blue 1TB Desktop Hard Disk Drive - 7200 RPM SATA 6 Gb/s 64MB Cache 3.5 Inch
   7. Corsair CP-9020048-UK Builder Series CX600 ATX/EPS 80 PLUS Bronze Power Supply Unit, 600 W
   8. Thermaltake Versa H25 case

Video kartes uz kurām es pašlaik skatos un ir manā izvēles sarakstā, tikai patiesībā neapzinos kā un vai cik labi viņas iet kopā ar iepriekš minētajām komponentēm. Visvairāk šauba māc protams par cpu, kuru nopirku nedomājot ar lielu prieku, ka tagad būvēšu savu pc.

1.MSI NVIDIA GeForce GTX 1060 gaming 6gb
2.Sapphire AMD Radeon RX 480 8GB GDDR5 RAM
3.MSI NVIDIA GTX 970 Gaming Twin Frozr HDMI DVI-I DP Graphics Card (4GB, PCI Express, DDR5, 256 Bit)

Būtu jauki, ja Jūs man varētu ieteikt kurš no šīm būtu labākais variants vai arī iespējams kāda, kura šeit nav un vai vispār šeit viņas iet kopā? Vai nevar būt tā, ka beigās nodeg kaut kādā veidā video karte dēļ procesora vājuma vai nespējas pavilkt?

Atvainojos, neesmu speciālists šajās lietās, šis ir mans pirmais builds vispār, tāpēc saprotiet kāpēc stulbi jautājumi.

Vienīgais un galvenais uzdevums priekš kā dators tiek veidots ir, lai strēmotu cs:go/lol twitchā, youtubē, bet arī to nezinu vai tas ir iespējams ar šo cpu, laikam jau ka nē. Nāksies vien rakstīt video un ievietot tos youtubē.

Ceru ka spēsiet kā rast man kādu gaismu tuneļa galā, jo pašlaik liekas, ka jāmet miskastē cpu, mātesplate un jāpērk i5 un uz augšu.. [;(]

Ceru, ka spēsiet iztikt bez ļauniem komentiem, pats apzinos kādā d... esmu aizgājis un nezinu vai ir jēga ieguldīt tādu naudu video kartē, ja cpu nopirku pilnīgu lauzni pa piena cenu.. [;(]

Komentāri:

#1 rivares @ 2016.11.10 19:43

pcpartpicker.com iesaku lai nav jālauza galva

#2 dzeks @ 2017.02.28 14:53

Amd esot lab'aks uz sp'el'em bet intel videji strada labi uz visiem uzdevumiem(speles , arhivi, cits softs). Ja sanak sakrat kopeji var pirkt jau vesalu datoru no inetaveikaliem, man gan tas ir saliti un perku pa detalam, piem cpu izvele skaties vai der slots matesplatei. talak atminas veids mates platei sloti(ddr3 vai ddr4)un mhz matesplate dokumentacija, sata 3 hdd disks (nav gudri pieslegt veco hdd tadel skatamaies ko jaunu), videokarti var nopirkt iebuvetu tas sakuma, tikla karti un skanas karti pie mates plates. pakraj tad noperc.