Datuve :: Forums :: Datortehnika :: Kā sakomplektēt stacionāro?

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 99

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 99

Datuve.lv video
Top.LV

Kā sakomplektēt stacionāro?

Ievietoja: saldumsxx @ 2016.06.21 12:15  

Lasu komentārus un saprotu ka jāpērk stacionārais..sakiet lūdzu kas tur īsti nepieciešams lai saliktu stacionāro datoru..cik saprotu vajag personālo datoru,monitoru ko vēl? Vai vadi arī dodās līdz,lai varētu saslēgt?

Komentāri:

#1 jurro @ 2016.06.22 21:18

Vadi būs kopā ar PC un monitoru. Pele un klaviere var būt un var arī nebūt - tad jāpērk atsevišķi.
PC jau nu labāk ņemt nevis gatavu, bet sakomplektēt pašam, tikai tad ir kaut ko jāsajēdz. Slinkums rakstīt palagus, papēti šos: (izņem atstarpes no  h t t p :
h t t p ://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/166676-mazbud%C5%BEeta-gaming-dators/
h t t p ://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/166579-dators-sp%C4%93l%C4%93m-600-700-eiro/
  Vai skaties te:
h t t p s ://datori.dateks.lv/gaming-series

#2 saldumsxx @ 2016.06.23 12:40

saldumsxx rakstīja:

jurro rakstīja:

Vadi būs kopā ar PC un monitoru. Pele un klaviere var būt un var arī nebūt - tad jāpērk atsevišķi.
PC jau nu labāk ņemt nevis gatavu, bet sakomplektēt pašam, tikai tad ir kaut ko jāsajēdz. Slinkums rakstīt palagus, papēti šos: (izņem atstarpes no  h t t p :
h t t p ://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/166676-mazbud%C5%BEeta-gaming-dators/
h t t p ://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/166579-dators-sp%C4%93l%C4%93m-600-700-eiro/
  Vai skaties te:
h t t p s ://datori.dateks.lv/gaming-series

Diemžēl man neizdodās ieiet minētās adresēs, varbūt uztaisi,lai uzpiežot uz tām varētu tajās tikt..stacionāro datoru domāju pirkt pa daļām internetveikalā ( RD electronic ), ceru veikalā parādīs kā visu pareizi saslēgt.. stacionāro domāju pirkt priekš spēlēm..tikai vēl nēemsu izlēmis no kādām daļām to pirkt..varbūt varētu ieteikt savākt stacionāro datoru priekš spēlēm līdz 700 eur?

#3 jurro @ 2016.06.23 14:59

Tev vārdi "izņem atstarpes no h t t p :" neko neizsaka? Ja starp šiem burtiem neatstāj tukšumus, datuve linku neļauj ielikt.  Tātad  x x x x : pārveido par xxx: un tev atvērsies.
Otrkārt - RD nu nebūs tā labākā vieta izvēlei. Skaties kaut vai datuve.lv,  aio.lv, m79.lv  - ja visas detaļas pirksi vienā vietā - turpat tev bez maksas arī visu saskrūvēs.

#4 saldumsxx @ 2016.06.24 12:26

jurro rakstīja:

Tev vārdi "izņem atstarpes no h t t p :" neko neizsaka? Ja starp šiem burtiem neatstāj tukšumus, datuve linku neļauj ielikt.  Tātad  x x x x : pārveido par xxx: un tev atvērsies.
Otrkārt - RD nu nebūs tā labākā vieta izvēlei. Skaties kaut vai datuve.lv,  aio.lv, m79.lv  - ja visas detaļas pirksi vienā vietā - turpat tev bez maksas arī visu saskrūvēs.

Izdevās :) Paldies!
Varbūt īsumā varētu ieteikt kādu pirkt sistēmbloku un monitoru?

#5 Haiduk @ 2016.06.24 16:25

Īsumā?! Tādu, kāds tev ir vajadzīgs.

#6 saldumsxx @ 2016.06.24 19:12

Jau apmēram esu noskatījis sistēmbloku..vienīgais gribētos zināt vai videokarte: AMD Radeon R7 240 pavilks jaunākās spēles?

#7 jurro @ 2016.06.24 19:36

Jautājums ir kādas jaunākās ? Nopietna spēļu karte maksā ap 250 - 400eur, bet dažus gadus vecas spēles uz vidējiem settingiem jau kaut kā pavilks.
Piekrāj naudu un paņem kaut vai šo:
h t t p s ://www.dateks.lv/cenas/videokartes/132353_gigabyte_geforce_gtx_960_4gb_gddr5_xtreme_gaming
  Tikai nav ne jausmas, kādu procesoru un barokli esi izvēlējies - var gadīties, ka karte nedarbosies ar pilnu jaudu.

#8 dzeks @ 2016.06.27 13:12

mans build būs intel, INTEL® CORE™ I3-4170 3.7GHZ 3MB LGA1150 BX80646I34170  , Asrock B85MPRO3  , Seagate BARRACUDA 7200 1TB SATA 64MB ST1000DM003,  Gigabyte GeForce GT740 2GB GDDR5 PCIE GV-N740D5OC-2GIV2.0   , Crucial Ballistix 8GB DDR3 PC3-12800 CL9 KIT OF 2 BLS2CP4G3D1609DS1S00CEU, mana doma bija salikt kas der kopā protams kāds psu 600 w ar to pietiks, pilni forumi ar datorkoplektacijas ietiekumiem, ja vjag salikt datoru ir merkis un lietosana man piem . videokarte nav tik svariga jo nopirksu velak, vispirms jaizvelas processors i3 piemeram, pie processora ir ta ligzda lga 1150, no tās meklē mātes plati ar to ligzdu kura ievieto processoru, mātes plati izvēloties nākas domāt par ram tas šiet ir ddr3 1600 mhz skatamies uz mātes plati kādu ram atbalsta, pēc idejas pietiek ar cieto disku 1 tb jāskatās uz mātes plati specifikācijas lai būtu sata 3, videokarte var būt ie'buvēta, skatamaies vai ir pcie pci express slots, kāda videokartes atmiņa nav nozīmes jo gddr 5 pašlaik ir izdevīgi jo var atskaņot hd videoklipus.. vari darīt kā es uzzināju kā salikt datoru un pērku to pa detaļām ja nauda neļauj nopirkt visu uzreiz tas būtu iekrāt un nopirkt.

#9 dzeks @ 2016.06.27 15:15

Par salikšanu vari vienoties ar kādu no datorservisiem, peli, klaviaturū un monitoru vajag pirkt atsevišķi. pašam visu darīt man gan liekas sarežģiti, atliec naudu windowsam piem windows 10 oem nopirku no 1a.lv vismaz atļāva pirmo nopirkt windows(savus 109 eirikus mājas versijai). 1a.lv vismaz izvelos jo var saņemt ar pasta staciju,nman ir suns un nevaru sē'det mājas lai atved. pakomāti kā pasta satciju atvieglo sanemsanu. Par mātes plati vienošos ar servisu, negribas stiept lidz mājām. Ja nevari atļauties vienmēr ir lētie dual core processori kurus lieto oficos. atliec naudu servicam (apm 40 eirikus) lai liek default pats salikšu appus vismaz es tā daru.