Datuve :: Forums :: Programmatūra :: Kā MS Paint uzlikt rūtiņas?

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 86

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 86

Datuve.lv video
Top.LV

Kā MS Paint uzlikt rūtiņas?

Ievietoja: dzeks @ 2015.10.14 15:49  

esmu pieradis zīmēt uz rutiņu lapas, vajag uzlikt ms paint rūtiņas, veiw paskatījos bet nekādi nesanāk uzlikt., ja nav mspaint labs iesakiet citu programmu zīmēšanai bet gribas lai rūtiņas pēc tam noņemt.

Komentāri:

#1 Draxo @ 2015.10.14 15:59

View => Gridlines?

Vismaz manā Paint tā ir. :)

#2 dzeks @ 2015.10.23 14:21

nācās zīmēt pašam rūtiņas  kopēt un likt kopā, izvēlējos pelēko krāsu lai nemaisa , paldies par to pašu.

#3 jurro @ 2015.10.23 15:10

Nē nu tiešām nesaprotu - tev ar karoti mutē ielej, kas jādara, bet nē - nodarbojies ar bezjēdzīgām darbībām.
 Kur problēma  atvērt Paint  > View > ķeksis pie Gridlines un viss notiek ???
http://blog.boxedart.com/tools/10-uses-for-ms-paint-you-didnt-think-of…

#4 normanos @ 2015.10.28 04:26

MS Paint? Joko? Kaut ja nezini par SSD diskiem citaa teeemaa, tad jau nav jaabriinaas ka veel lieto Paint... .

#5 Draxo @ 2015.10.28 12:07

Paint nav sliktākais variants parastai attēla apstrādei. Tas, vai māk atrast un izmantot programmas jau tā ne pārāk daudzās iespējas - cits jautājums...

#6 normanos @ 2015.10.28 19:59

Paint jau neviens neizmanto padsmit gadus. Laikam kaads veel mezhaa dziivo, lietojot aizveesturisko windows xp

#7 Draxo @ 2015.10.28 20:13

Pirmkārt - Paint iekļauts pat Windows 10 pakā, tā par aizvēsturisku to nevajadzētu saukt.
Otrkārt - parastam, neko citu nesaprotošam lietotājam tas būs gana labs kādas elementāras bildes apstrādei.
Treškārt - ieskaties kaut vai te, pirms nolikt Paint zemāk par zemi:
http://www.businessinsider.com/ms-paint-artworks-2014-7?op=1
Katram savs...

#8 jurro @ 2015.10.28 23:26

normanos rakstīja:

Paint jau neviens neizmanto padsmit gadus. Laikam kaads veel mezhaa dziivo, lietojot aizveesturisko windows xp

 Nu, nu, - redzams puikiņ, ka tava pasaulīte vēl ļoti šaura - kad paaugsies, varbūt redzesloks paplašināsies :D.
Paint pasaulē lieto ļoti daudz un ļoti  un ne tikai mākslai - man pašam nereti Photoshop un Paint atvērti abi - katram savi uzdevumi un iespējas.