Datuve :: Forums :: Mobilie telefoni :: Neapmaksāts telefons.

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 106

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 106

Datuve.lv video
Top.LV

Neapmaksāts telefons.

Ievietoja: Salmins @ 2015.03.23 19:18  

Labdien.
Iegādājos SS.lv Iphone 4 tā sakot pa lēto bet izrādās telefonam nav līdz galam apmaksāts. Kaut gan uz doto brīdi telefons strādā, bet tikai LMT tīklā tāpat man rodas jautājums kas būs tālāk? LMT telefonu nobloķēs? Vai kā viņi šādās situācijas rīkojas.

Komentāri:

#1 jurro @ 2015.03.23 20:42

Un kā tu domā?  Ja nevēlies problēmas - nomaksā atlikušo summu un lieto laimīgs.  

#2 Salmins @ 2015.03.23 23:56

Kapec man butu janomaksa atlikusa suma? Kautkads idiots panemis telefonu pardevis interneta un aizbraucis uz Angliju bet man jamaksa atlikusa suma? Nirgajies par mani vai ka?

#3 dzeks @ 2015.03.24 10:50

numuru dod sim karte(satur gan numuru, gan telefona kontaktus) , nopērc numuru un dzīvo tālāk. jautājums, uz kā vārda ir telefona numurs? Ja tavs tad jāmaksā..

#4 Salmins @ 2015.03.24 18:52

Jus man skiet kautko jaucat tas pat likumiski nav iespejams :)

Ja kads man iedod telefonu kurs nav lidz galam nomaksats man par vinu nav jaturpina maksat bet jamaksa ir cilvekam kurs ir to telefonu panemi no LMT un kuram ir ligums. Tas butu tapat ka ja kads panemtu kreditu un iedotu naudu man un man pectam butu vina jatmaksa? Ne. Man nav nekada saistibas ar LMT un vini man likumigi neko nevar likt maksat par telefonu vienigais kas mani uztrauc vai vini nevar telefonu nobloket jo tad es butu naudu izmetis veja.

#5 ^L00P @ 2015.03.25 08:53

Un ja kāds būtu nopircis māju kredītā, tev pa lēto pārdotu, un kad banka tevi izmestu ārā, tad arī Tu bļautu, ka neko nezini, jo esi taču gudrāks par to idiotu, kas kredītu ņēma?

#6 Salmins @ 2015.03.25 15:45

Mani izmestu ara bet neliktu jau maksāt par to māju. Tāpēc jau ir jautājums vai viņi to telefonu nobloķēs vai nē?

#7 Draxo @ 2015.03.25 21:08

Protams, ka viņiem ir visas iespējas nobloķēt.

Un pirms bļaustīties par likumdošanu un citām lietām - der atcerēties, ka tehnika ir jāpērk ar visiem dokumentiem. Ja gribi "pa lēto" - ne vienmēr tas tā reāli arī būs. ;)

#8 Godhard @ 2015.03.31 22:14

IMEI var nobloķē arī pēc SIM piešķirtā numura (to pārbauda ar speciālu programmu saucas IOTA), un visbiežāk tiek bloķēti ierīču IMEI tieši LMT tīklā, ka novērjami ļaunprātīgi ierīču iegādes gadījumi, (piem uz bomzi nopirkta ierīce). ja gribās visu pa lēto, reiz divi un vakar, tad jārēķinās ar sekām. Tāpēc īsti iphonisti pērk ierīces jaunas, un nevis no rokām, tu tātad neesi īsts iphonists. jautājums slēgts.