Datuve :: Forums :: Dažādi :: Spēles raustās uz jaunu, labu pc.

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 114

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 114

Datuve.lv video
Top.LV

Spēles raustās uz jaunu, labu pc.

Ievietoja: Reinis999 @ 2015.01.18 13:11  

Nesen iegādājos jaunu pc-

http://capital.lv/Produkti/Katalogs/Gaming/NEO-gaming-datori/Dators-Ca…

Man spēlēm ir diezgan mazs fps (frames per second). Vai tas ir normāli priekš šī datora ka piemēra spēle World of Tanks kad ir uzslēgta uz max grafikām iet tik uz 8 fps??

Komentāri:

#1 pirsik @ 2015.01.18 15:15

Nezinu par pārējo, bet vai tiešām Capital ielikuši "Fortron FSP350-60APN" 350W barošanas bloku savā 'gaming series' datorā? Bez komentāriem...
Tev vispirms vajag jaunu videokarti, tava karte ar 49W patēriņu un rekomendēto 300W psu ir laba office karte, bet ne priekš prasīgām spēlēm. Droši vien vajadzēs arī nopirkt jaudīgāku barošanas bloku.
Draiverus esi uzlicis no ražotāja mājaslapas? It kā jau Capital aprakstā rakstīts, ka minētās spēles, tai skaitā "World of Tanks," nodrošina ar "vidējiem vai augstiem settingiem," ar kuru dators "lieliski spēs tikt galā"... :D  Uz vidējiem grafikas settingiem arī ir nepietiekams fps?

#2 Reinis999 @ 2015.01.18 15:36

Jap uz vidējām ir ap 15-20

#3 pirsik @ 2015.01.18 17:07

Tas arī nav normāli, vajag vismaz 60+ fps un arī tas vēl būtu maz. Kā ar citām spēlēm? Bet nu videokarte tev nav pārāk jaudīga, varbūt, ka tā vairāk arī nevelk, slinkums iedziļināties spēles prasībās, pagooglo pats, ar kādu videokarti kādiem fps būtu jābūt.

#4 dzeks @ 2015.01.18 19:11

domāju ka fps jābūt virs 30 .
pamēģini power opcijas pamainīt

#5 macats16 @ 2015.01.18 20:32

Paskaties vai problēma nav operētāja sistēmā
Man pirms laika bija tā pati problēma, tikai nevis ar spēlēm, bet gan ar internetu