Datuve :: Forums :: Programmatūra :: networx statisiski max traffiks ko varu lietot.

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 92

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 92

Datuve.lv video
Top.LV

networx statisiski max traffiks ko varu lietot.

Ievietoja: dzeks @ 2014.05.17 14:48  

uzstādiju networx_setup, vajag izreķīnāt cik max traffika mēnesī lietot, līdz 100 mbit/s 30 dienas 24 hours cik gb tas būtu

reāli turas ap 20 mbit /sec, bet man interesē max!
Pašām interesēs vadīts atradu šadu programmu. man windows xp sp3.

Komentāri:

#1 bykeda @ 2014.05.18 21:53

uzstaadiiju netu, ierulleeju -bih,bah! Viss notiek. Naak ar labu aatrumu.Gribu izreekinaat ,vai varu atljauties nopirkt datoru...
Nu apmeeram taa izkausaas.....:)

1)kas par trafiku
2)kas par piesleegumu
3)ko vajag izreekinaat? Tev ir kaut kaads limiteetais vai kaa?
4)kurs tev  interesanti kaut kaadu max aatrumu tagad noteiks tavam mistiski nesaprotamajam jautaajumam?
5) veciit, taa jautaajumus neviens neformulee!

#2 dzeks @ 2014.05.28 11:44

Pats ieliku 1 tb par max traffiku, pēc dažiem menešiem pats konstatēšu max, man rakstot bija doma uzlikt tā saucamo limitu ko es varētu sasniegt.

Es uzliku lai neatslēdz traffiku, pašam interesē cik var būt pa mēnesi ,pašam interesē skatītie online tv showus caur fire fox, pa retam klausos skonto.

Netwox programma tīkla stistikai rāda gan stundu, dienas nedēļas un mēneša lietojumu. Limitierus neliku jo p2p tos neatļauj.

#3 jurro @ 2014.05.28 14:59

Nekas skaidrāks par tavu vēlmi un iemeslu nekļuva. Kāds max trafiks ? Ja tev nav limitēts datu apjoms, kačā kaut terabaitu katru dienu - ja arī kādu tas interesēs, tad BSA un EP, ne provaideri. Neko tev provs neatslēgs. Ja limitēts - tad cita lieta - skaties pats, ko un cik zodz :D.