Datuve :: Forums :: Programmatūra :: Nevar piekļūt BIOS, samsung NP300E5c

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 63

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 63

Datuve.lv video
Top.LV

Nevar piekļūt BIOS, samsung NP300E5c

Ievietoja: Atombumba @ 2013.05.27 22:48  

Sveicināti, man ir tāda problēma, ka nevaru ieiet BIOS. Man ir laptops Samsung NP300E5c. Sākumā uz tā bija windows 8, bet es to nomainīju uz windows 7, tad es biosā tiku caur PC settings>General>Advanced startup, tad restartējot man uzreiz parādījās Bios.
Bet tagad, kad vēlos pārinstalēt windows 7, es vairs netieku biosā, es spiežu f2 bet nienīgais ko man parāda ir boot menu, un tas arī viss, esmu izmēģinājis visas pogas spiest man neizdodas, varbūt kādam ir kāda ideja kā varētu palīdzēt? Paldies.

Komentāri:

#1 jurro @ 2013.05.27 23:15

Kādas pogas un kurā brīdī spied ???  Lai iekļūtu BIOSā, jānospiež vajadzīgā poga vēl pirms OS sāk lādēties.  Samsung NP300E5c tas ir F2  un manuālī viss uzrakstīts .

#2 Atombumba @ 2013.05.27 23:28

Es goda vārds spiežu to F2 visu laiku jau kopš paša paša sākuma, bet viņš nereaģē un aiziet tālāk windows.
Varbūt ir kaut kāda opcija kad tā kā windows 8 , Tu jau saregulē iepriekš lai viņš uzreiz atvērtu to biosu?

#3 Atombumba @ 2013.05.28 09:30

Atbilde>mcb2
Tāds PC settings bija windows 8, lūk video kur tas parādīts:
http://www.youtube.com/watch?v=KcZNL9IVfb8
Tālāk Biosā vajag tikt lai iestatītu  DVD lasītāju un palaistu windows instalāciju.

#4 jurro @ 2013.05.28 13:38

Tagad paskaidro, kāda velna pēc, lai līstu BIOSā, tev bija kas jāčakarē no windows vides ? Kopš kura laika, lai tiktu BIOSā, vajag kādu OS? Grūti pateikt, ko esi sačakarējis, jo tās muļķības Youtubē netaisos skatīties.
pareizi tikt BIOSā jau rakstīju. Kā tikt pēc sačakarēšanas? Tā kā resetot BIOSu nav tavos spēkos - meklē speciālistu.
  P.S.
Lai palaistu instalāciju, vienalga, no DVD vai fleškas, BIOSā nav jālien un nekas tur nav jāmaina. Spied F8, F11 (protams, pareizajā brīdī), vai kas nu tavai kastei dod izvēlni.

#5 laus @ 2013.05.28 18:38

boot menu ieej un palaid, biosaa nav jaaiet
ps...RTFM read the f..... manual

#6 kalibri @ 2013.05.29 11:57

Nu jā ,baigais "Atombumba tambulambu":D