Datuve :: Forums :: Antivīrusi & drošība :: Garantija

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 60

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 60

Datuve.lv video
Top.LV

Garantija

Ievietoja: Neee @ 2013.03.02 21:16  

Labvakar! es interesējos pieņemsim par to ja datoru sasper zibens, vai to var atgriezt caur garantiju? vai varbūt tas ir kā kurā garantijā..

Komentāri:

#1 jurro @ 2013.03.02 21:22

Kādu zāli pīpē ??? Kāds sakars zibenim ar garantiju ?

#2 krjukovs @ 2013.03.02 22:24

palasi garantijas talonu, un tur būs punkts, ka garantija neattiecas uz bojājumiem, kuri radušies dabas stihiju ietekmē: plūdi, pērkons/zibens, sals, karstums utt.

#3 kalibri @ 2013.03.03 03:44

Var teikt tā...Garantija ir prēks  suņiem...ar 2precēm ir bijis ta ka fabrīkas vain ,bet izdomā ka  pasu lietotaju vaina
Kurā bodē bija ka varēj 3vai4 gadu garantijas piepirkt klāt,ja nemaldos RD, gan jau citos ari  sitas apisiens ir....
Normalie kadri ..Laptopam piedavā nopirkt 3 gadu garantijas16ls:es parasu bet  garantijas laika nedrīkst iekartu skrūvēt  vaļā?!Šie saka nē  nedrīkst:es saku   kā jums liekas  ja es 2 gados  neiztīrīšu puteklus... kas notiksies 3 gadā,tresā gadā  dranķa laptops nograusies un  nesot uz garantiju pateiks piedod vecīt puteklu vaina ,nepareiza lietošana  ,garantijas  nedarbojas !?:)
Spragoņas aizvērās...

Tākā garantija ir prēkš bagatiem:)......kura reti bez izdevumiem nostrādā...

#4 zombis @ 2013.03.03 09:03

vari mēģināt savu datoru apdrošināt.

#5 krjukovs @ 2013.03.03 09:40

Pietam, lietot vajadzētu UPS, lai mazinātu zibens sasperšanas risku.

#6 krjukovs @ 2013.03.03 09:40

Pietam, lietot vajadzētu UPS, lai mazinātu zibens sasperšanas risku.

#7 NightWolf @ 2013.03.03 15:00

Nu nezinu..
Man Hp probook 4530s nomira sāka mirst nost cietais - bad bloki, mistiski rr.
Zvans uz 1a un šie saka uz servisnetu!
Aizbraucu parādīju skrīnus ar badblockiem no hddregeneratora+smartu+hdtune benchmarku un aidā, paņēma un nomainīja..
Tiesa, kopš tā laika jādzīvo tikai un vienīgi uz ssd

#8 kalibri @ 2013.03.03 23:50

NightWolf rakstīja:

Nu nezinu..
Man Hp probook 4530s nomira sāka mirst nost cietais - bad bloki, mistiski rr.
Zvans uz 1a un šie saka uz servisnetu!
Aizbraucu parādīju skrīnus ar badblockiem no hddregeneratora+smartu+hdtune benchmarku un aidā, paņēma un nomainīja..
Tiesa, kopš tā laika jādzīvo tikai un vienīgi uz ssd

Protams , vini skatās pec pasiem cilvēkiem ja jūt kad pretīm stāv ņuņa tad tas tiek apjāts,bet ja  zinos un kulaka sitoš galdā, tad astes kajstarpēs...:)

#9 useris @ 2013.03.04 14:05

Attiekme atkarīga no paša internetveikala un servisa, kurš veic garantijas remontus. Vissliktākie vārdi veltāmi 1a servisam, savukārt, cik bijusi saskare ar Servicenet, kas apkalpo xnetu, tad - visu cieņu, ļoti korekti un cilvēcīgi. Bijuši arī divi gadījumi, kad tehnikas bojājumi varētu būt viegli norakstāmi uz manis paša darbībām, bet preces izgāja garantijas remontu un klients apmierināts. :D

#10 Killercompany @ 2013.03.06 01:52

useris rakstīja:

Attiekme atkarīga no paša internetveikala un servisa, kurš veic garantijas remontus. Vissliktākie vārdi veltāmi 1a servisam, savukārt, cik bijusi saskare ar Servicenet, kas apkalpo xnetu, tad - visu cieņu, ļoti korekti un cilvēcīgi. Bijuši arī divi gadījumi, kad tehnikas bojājumi varētu būt viegli norakstāmi uz manis paša darbībām, bet preces izgāja garantijas remontu un klients apmierināts. :D

servicenet apkalpo VISU, arī 1a. izņēmumi, ir atsevišķi ražotāji, piem hujveju, man liekas, ka servicenet nelabo. bet tā būtībā jebkurš veikals jebko sūta uz servicenet.