Datuve :: Forums :: Programmatūra :: Problēma ar Fn taustiniem!

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 84

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 84

Datuve.lv video
Top.LV

Problēma ar Fn taustiniem!

Ievietoja: Rihijs2 @ 2013.02.14 15:18  

Sveiki, man ir tada problema, pirms system restore ar to viss bija kartiba, bet pectam vienkarsi vaks un nevaru tikt gala...

Dators Samsung NP350V5C

Domaju, ka ziniet kas ir Fn jeb hotkey taustini - lai reguletu ekrana spilgtumu, skalumu, ka nu kuram PC

Lai piespiestu kadu no siem taustiniem ir jatur Fn taustins un tad jaspiez attiecigais hotkey taustins, itka viss ok, ja dators ir svaigi ieslegts vai restartets, bet ja es piemeram datoru iemidzinu (sleep mode) un pec tam atkal pamodinu, hotkey taustini darbojas bez Fn pogas turesanas, taka visi hotkey taustini man ir uz pogam F1-F12, tad sprieziet pasi kas sanaak.... ja man kautkur piemeram vajag nospiest F4, man nevis nospiezas F4 bet gan attiecigais hotkey taustins un dari ko gribi, lien vai no adas araa!!! Tagad tadas F1-F12 pogas man nemaz neeksiste...

Ja atkal restarteju datoru tad viss ok, lidz bridim kamer iemidzinu vinu tad atkal viss tas pats.... Jau 2 reizes taisiju Complete Restore - nelidz, interneta mekleju kautkadus driverus - nav

Mate Google ari nemaceja pateikt....

Ko man darit, varbut kadam ir bijusi lidziga problema?

Itka jau baigais siikums un liekas, ko es te trauceju ar tadiem sikumiem, bet datoru normali nevar lietot, man pat uz 0 pogas ir hotkey...

Komentāri:

#1 Rihijs2 @ 2013.02.14 15:24

Vai tiesam vienigais risinajums butu atslegt hotkeys pavisam?

Un kas lika tam ta mainities, jo pirmstam tadi joki nebija pirms pirma Complete Restore...