Datuve :: Forums :: Operētājsistēmas :: Ieslēdzot datoru vienmēr uzlec logs.

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 67

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 67

Datuve.lv video
Top.LV

Ieslēdzot datoru vienmēr uzlec logs.

Ievietoja: Alauksts @ 2013.01.30 17:49  

Ieslēdzot datoru ASUS  K53SC ar OS W7 H.Pr. 64b. uzlec logs-Acmon Error ar tekstu -Failed to prepare critical file! Chameleon Engine out of service! kļūda esot saistīta ar asus splendid video enhancem. techn. programmu(nāk līdzi datoram pēc noklusējuma), un forumu instrukcijās to piedāvā izdzēst, bet , tad instalēt no jauna, ko arī darīju, bet instalācijas veidnis sāk darboties, bet pie beigām sastingst, un tā var nostāvēt kaut divas stundas(vairāk nemēģināju). Asus spl. vid. ench. programmu ņēmu no konkrētā modeļa asus mājas lapas. mēģināju arī restore point, bet tālu pagātnē nevarēju iet, jo uz datora stāv nopietnas arhitektūras programmas(šī iemesla dēļ arī negribas pārinstalēt OS).

Komentāri:

#1 Afrohead @ 2013.01.30 18:21

Es Tavā vietā vispār noinstalētu nost to "Asus" splendid softvēri kā arī pārējo varzu, kas parasti Asus'iem nāk līdzā.

#2 Alauksts @ 2013.01.30 19:08

Piekrītu, bet nav mans dators, un tāpēc  iekš starup dažus atķeksēju, lai nestartējas, bet  par dažiem nevar saprast, kādu labumu, vai sliktumu tie dod lietotājam(negribas studēt asus lietotāja manuāli), bet pats galvenais, izdevās pārinstalēt to asus splendid video enhancem. techn. programmu, iekš start task manager  pārtraucot  msiexec.exe procesus, un instalācija aizgāja, kā rezultātā logs pazuda. Tagad dators strādā normāli.