Datuve :: Forums :: Operētājsistēmas :: nevar nosinhronizēt PC laiku.

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 64

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 64

Datuve.lv video
Top.LV

nevar nosinhronizēt PC laiku.

Ievietoja: zombis @ 2013.01.14 10:34  

iekš datora Internet Time ir ielikt ķeksītis lai notiktu laika sinhronizēšanās ar tur 2 esošiem laika serveriem (time.windows.com un time.nist.gov), taču pirms pāris dienām piefiksēju, ka neviens no viņiem nestrādā, t.i. izmet erroru, ka nesakrīt datumi (your date does not mach). interesanti, ka visi datumi, gads ir pareizi.
Ir kādas idejas, ko darīt lietas labā?

Komentāri:

#1 jurro @ 2013.01.14 10:43

Nu un kam tev tas vajadzīgs ? Ja mājas kastei gribi precīzu laiku - jau kādus 8 gadus lietoju šo - pāris reizes gadā var palaist un pietiek.

#2 zombis @ 2013.01.14 11:18

man kompim ik pa laikam atpaliek pulkstenis. tā arī neesmu atradis vainu kādēļ tā notiek. info netā vēsta, ka vajagot biosa baču mainīt (ir nomainīta, problēma paliek). īpaši tas netraucē, bet biju pieradis ik pa laikam nosinhronizēties.
Tā pulksteņa atpalikšana man jau ir pāris gadus, bet dators darbojas normāli.

#3 Jaanis @ 2013.01.14 13:54

Atpalikšana pēc shutdowna? Laika zona pareiza? Pa cik viņš parasti atpaliek, vai noresetojas pilnmībā? Kas notiek ja uzliek manuālo, bez time serveriem. Kas notiek ja pamēģina time.latnet.lv?

#4 zombis @ 2013.01.14 18:38

jā, kā ieslēdzu datoru, tā skatos, ka pulkstenis ir atpalicis pa pāris minūtēm, tiesa, ne vienmēr pēc shutdowna atpaliek, citreiz viss kārtībā. protams, ka visas laika zonas pareizi.
uz portatīvā visa sinhronizācija notiek korekti, tātad vaina ir pašā datorā. tiesa, man tā pulksteņa atpalikšana notiek jau kādus 2 gadus, bet tā kā dators strādā normāli, īpašu vērību šai problēmai nepievēršu.

Kā var caur to time.latnet.lv nosinhronizēties? man tur pie opcijām piedāvā tikai 2 serverus time.windows.com un time.nist.gov.

#5 Lielkuilis @ 2013.01.14 21:29

Start -> Run... -> gpedit.msc
Comp.Conf -> Admin. Templates -> System -> Windows Time Service -> Time Providers -> Configure Windows NTP Client

#6 zombis @ 2013.01.14 22:18

liels paldies. kad būšu mājās izmēģināšu.